Apgyvendinimas

Abromiškių reabilitacijos ligoninė yra įsikūrusi prie Orio ežero (suaugusiųjų skyriai) ir prie Elektrėnų marių (vaikų skyriai) šalia miško, ramioje vietoje.

Atvykstantiems į stacionarinę reabilitaciją už procedūras, pragyvenimą standartiniame kambaryje ir maitinimą, gydytojo priežiūrą bei vaistus apmoka ligonių kasos*.

Pageidaujantiesiems daugiau komforto, pagerinto kambario ir papildomo maitinimo priemokos dydžiai nurodyti kainyne**.

Ambulatorinės reabilitacijos procedūros nemokamos. Pageidaujantieji gauti nakvynės ir / ar maitinimo paslaugas rezervuoja iš anksto, už jas susimoka kainyne nustatytomis kainomis**.

Planuojantieji atvykti registruojasi ir rezervuoja vietą iš anksto telefonu. Apie pageidaujamą kitokį atvykimo ar išvykimo laiką (pvz., savaitgalį, nakties metu ar pan.) prašome informuoti iš anksto. Pasikeitus numatytai atvykimo datai, prašome informuoti ir pakoreguoti rezervacijos laiką.

Jūsų patogumui reabilitacijos ir tyrimų laiką prašome rezervuoti ir, esant poreikiui, koreguoti iš anksto nurodytais telefonais skiltyje KONTAKTAI.

Atvykę gydytis pacientai registruojami darbo dienomis 8.00–16.00 val., priimami iš anksto telefonu suderintu laiku. Apsigyventi kambaryje galima po pietų (esant galimybei, ir anksčiau, jei paruoštas po paciento išvykimo). Išvykimo dieną kambarį prašome palikti iki 12.00 val.

*TLK pažymą vykti į reabilitaciją internetu pildo siunčiantis gydytojas. Patvirtinus TLK apmokėjimą, atvykti pradėti reabilitacinį gydymą galima pažymos galiojimo laiku. Atvykusiems anksčiau, kol nepatvirtinta Teritorinių ligonių kasų pažyma*, taikomas papildomos nakvynės mokestis. Reabilitacijos lovadieniai pradedami skaičiuoti nuo pažymos įsigaliojimo dienos.

Visais klausimais informacijos teiraukitės mūsų nemokamos linijos telefonu 8 800 00656.

Ligoninėje veikia belaidis nemokamas interneto ryšys Wi-Fi, yra koplyčia, vaistinė.

Atvykdami į reabilitaciją atsižvelkite į:

  • asmens dokumentą (kuriame būtų nuotrauka ir asmens kodas);
  • asmeninius daiktus ir sportinę aprangą, šlepetes, maudymosi (procedūroms baseine), asmens higienos reikmenis;
  • patogius šiltus drabužius pasivaikščiojimui lauke.

Mūsų galerija

Mūsų paciento video