Reabilitacijos komanda

I REABILITACIJOS SKYRIUS:

Skyriaus vedėja – Laura VAIŠVYLIENĖ

Gydytojai:

Laura VAIŠVYLIENĖ – FMR gydytoja

Laima MIZARIENĖgydytoja neurologė, FMR gydytoja

Mindaugas ŠOCASgydytojas neurologas, FMR gydytojas

Neringa DUMBROVIENĖ – FMR gydytoja

II REABILITACIJOS SKYRIUS

KARDIOLOGIJOS poskyris:

Gydytojai:

Aurelija AMBRAZAITYTĖ – gydytoja kardiologė

Asta RUDZEVIČIENĖ – gydytoja kardiologė, vidaus ligų gydytoja

Jonas ARLAUSKAS – gydytojas kardiologas, FMR gydytojas

Jelizaveta MARMUKONYTĖ – FMR gydytoja

Jonas Vincas BANAITIS – FMR gydytojas

TRAUMATOLOGIJOS poskyris:

Gydytojai:

Asta ZELENIENĖ –  FMR gydytoja

Edita VIRUIŠYTĖ-BRAZAUSKIENĖ – FMR gydytoja

DIAGNOSTIKOS SKYRIUS:

Asta RUDZEVIČIENĖ – skyriaus vedėja gydytoja kardiologė, vidaus ligų gydytoja

Aurelija AMBRAZAITYTĖ – gydytoja kardiologė

Jonas ARLAUSKAS – gydytojas kardiologas, FMR gydytojas

Arvydas GALENTASsporto medicinos gydytojas

Vidmantas ŽELNYS – gydytojas echoskopuotojas


SPECIALISTAI:

Anželika URVAKIENĖ – logoterapeutė

Lina SABALIAUSKAITĖ – logoterapeutė

Loreta GUDELIENĖ – socialinė darbuotoja

Nijolė PLISKAUSKIENĖ – visuomenės sveikatos specialistė

Lina BARAUSKIENĖ – gydytoja dietologė

Janina VYŠNIAUSKIENĖ – slaugytoja diabetologė

SLAUGOS SKYRIUS

II slaugos sk. poskyrio (kardiologijos profilio) vyresnioji slaugytoja-slaugos administratorė Nijolė ČERNIAUSKIENĖ 

II slaugos sk. poskyrio (traumatologijos profilio) vyresnioji slaugytoja-slaugos administratorė Julija KRILAVIČIŪTĖ-LAZAR

I slaugos sk. poskyrio (neurologijos profilio) vyresnioji slaugytoja-slaugos administratorė Nijolė KURLAVIČIENĖ

Vaikų slaugos poskyrio vyresnioji slaugytoja-slaugos administratorė Danguolė MICAVIČIENĖ

KINEZITERAPIJOS SKYRIUS:

Gintautas JAKUBAUSKAS –  kineziterapeutas – konsultantas

Igoris Georgijus KOZLOVAS – kineziterapeutas – konsultantas

Valdas GUMBIS – kineziterapeutas

Jolita SABALIAUSKIENĖ – vyresnioji kineziterapeutė

Lolita KAROLĖ – kineziterapeutė

Skaistė KIELIUVIENĖ – kineziterapeutė

Agnė AUSTYNIENĖ – kineziterapeutė

Solveiga SAUSDRAVIENĖ – kineziterapeutė

Rokas ČERNIAUSKAS – kineziterapeutas

Tomas BAKANAS – kineziterapeutas

Sigita BACEVIČIENĖ – kineziterapeutė*

Vaidotas BALNYS – kineziterapeutas

Ieva MAŽEIKYTĖ – kineziterapeutė

Daiva BERNOTIENĖ – kineziterapeuto padėjėja

Galina TICHANOVIČ – kineziterapeuto padėjėja

Gitana KOJIENĖ – ergoterapeutė

Justina TAMOŠIŪNAITĖ – ergoterapeutė

Ernesta SADKAUSKIENĖ – ergoterapeutė*

Inga VYŠNIAUSKIENĖ – ergoterapeutė

Neringa JANKELAITIENĖ – ergoterapeutė*

Žymantė JONIKAITĖ – ergoterapeutė

Jokūbas JURĖNAS – ergoterapeutas

PSICHOTERAPIJOS SKYRIUS:

Viktorija ŠERKŠNIENĖ – medicinos psichologė *

Milda JUŠINSKAITĖ – medicinos psichologė, l.e.p. psichoterapijos skyriaus vedėja

Dalia PETRAUSKAITĖ – medicinos psichologė

Dovilė ZORSKIENĖ – medicinos psichologė

Natalja ČEIKUVIENĖ – medicinos psichologė

Marija AUŠRAITĖ – medicinos psichologė

vaiko priežiūros atostogose

FIZIOTERAPIJOS SKYRIUS:

Lilijana JAKUBAUSKIENĖ – fizioterapijos skyriaus vedėja

Sigutė ANDRIJAUSKIENĖ – masažuotoja-FMR slaugytoja

Gražina DABUŽINSKIENĖ – masažuotoja

Živilė MULEVIČIENĖ – masažuotoja

Vaida SAMUŠYTĖ – masažuotoja

Angelė KVARACIEJIENĖ – masažuotoja

Rasa MARGEVIČIENĖ – masažuotoja

Virginija ŠTARIENĖ – masažuotoja

Aldona VIČKAČKIENĖ – masažuotoja-FMR slaugytoja

Virginija MARTINĖNIENĖ – masažuotoja

Diana RUSECKIENĖ – masažuotoja

Lina AGLINSKIENĖ – masažuotoja*

Virginija SEDEREVIČIŪTĖ – masažuotoja-FMR slaugytoja

Lina KASPARAITYTĖ – masažuotoja

Rasa GURSKIENĖ – masažuotoja

Justina VINICKIENĖ – masažuotoja

Dainius VINICKAS – masažuotojas

Danutė KURALAVIČIŪTĖ – masažuotoja

Birutė KURSEVIČIENĖ – FMR slaugytoja

Nina KRIUŠČENKO – FMR slaugytoja

Daiva PETRIKIENĖ – FMR slaugytoja

Irena BARABANOVIENĖ – FMR slaugytoja

Olga KALINOVA – FMR slaugytoja

Romutė JANČAUSKIENĖ – FMR slaugytoja

Jovita SALEMONIENĖ – FMR slaugytoja

Jadvyga LANKIENĖ – FMR slaugytoja

Rima GUOBIENĖ – FMR slaugytoja

Rimanta TAMOŠIŪNIENĖ – FMR slaugytoja

Taisja ALIOCHINA – slaugytojos padėjėja

VAIKŲ SKYRIAUS GYDYTOJAI IR SPECIALISTAI:

Lilija SUGINTIENĖ  – skyriaus vedėja, vaikų ligų gydytoja, FMR gydytoja

Jūratė PRANCKEVIČIENĖ – vaikų ligų gydytoja, raidos pediatrė

Sigutė MARCINONYTĖ – vaikų ligų gydytoja – vaikų pulmonologė

Ingrida AUDICKAITĖ – vaikų ligų gydytoja – vaikų pulmonologė

Aušra VAITKEVIČIENĖ – vaikų ligų gydytoja

Jūratis ŽUKAUSKAS – gydytojas – vaikų oftalmologas

KINEZITERAPIJOS SKYRIUS:

Jolita SABALIAUSKIENĖ – vyresnioji kineziterapeutė

Lolita KAROLĖ – kineziterapeutė*

Agnė AUSTYNIENĖ – kineziterapeutė

Sigita BACEVIČIENĖ – kineziterapeutė*

Justina TAMOŠIŪNAITĖ – ergoterapeutė

SLAUGYTOJAI:

Danguolė MICAVIČIENĖ – vyresnioji slaugytoja – slaugos administratorė, FMR slaugytoja, bendrosios praktikos slaugytoja

Irena BUKAUSKIENĖ – Bendrosios praktikos slaugytoja, FMR slaugytoja

Laimutė ŽIKIENĖ – slaugytojo padėjėja

Danutė ŠIŪŠIENĖ – Bendrosios praktikos slaugytoja, FMR slaugytoja

Marytė MARKAUSKIENĖ – Bendrosios praktikos slaugytoja, FMR slaugytoja

Gintarėlė BAČIANSKAITĖ – FMR slaugytoja, Bendrosios praktikos slaugytoja

Danutė BEGANSKIENĖ – FMR slaugytoja

Asta PIVORAITĖ – FMR slaugytoja, Bendrosios praktikos slaugytoja

Petronėlė KANAPKIENĖ – FMR slaugytoja, Bendrosios praktikos slaugytoja

Edita BUTKEVIČIENĖ – FMR slaugytoja, Bendrosios praktikos slaugytoja

Kristina JASNAUSKIENĖ – FMR slaugytoja, Bendrosios praktikos slaugytoja*

Vilma BERTAŠIENĖ – Bendrosios praktikos slaugytoja

SPECIALISTAI:

Vilija URBONAVIČIENĖ – Bendrosios praktikos slaugytoja, socialinė darbuotoja.

Edita MAŠČINSKAITĖ – logoterapeutė

Kristina MURAUSKIENĖ – logoterapeutė

Dovilė ZORSKIENĖ – medicinos psichologė

* vaiko auginimo atostogose