Abromiškių reabilitacijos ligoninė yra įsikūrusi prie Orio ežero (suaugusiųjų skyriai) ir prie Elektrėnų marių (vaikų skyriai) šalia miško, ramioje vietoje.

Atvykstantiems į stacionarinę reabilitaciją už procedūras, pragyvenimą standartiniame kambaryje ir maitinimą, gydytojo priežiūrą bei vaistus apmoka ligonių kasos*.

Pageidaujantiesiems daugiau komforto pagerinto kambario ir papildomo maitinimo priemokos dydžiai nurodyti kainyne**.

Ambulatorinės reabilitacijos procedūros nemokamos. Pageidaujantieji gauti nakvynės ir / ar maitinimo paslaugas rezervuoja iš anksto, už jas susimoka kainyne nustatytomis kainomis**.

Planuojantieji atvykti registruojasi ir rezervuoja vietą iš anksto telefonu (žr. Registracija, informacija, kontaktai). Pasikeitus numatytai atvykimo datai, prašome informuoti ir pakoreguoti rezervacijos laiką. Apie planuojamą kitokį atvykimo ar išvykimo laiką (pvz., savaitgalį, nakties metu ar pan.), esant reikalui, prašome informuoti iš anksto.

Atvykę gydytis pacientai registruojami darbo dienomis 8.00–16.00 val. Apsigyventi kambaryje galima po pietų (esant galimybei, ir anksčiau, jei paruoštas po paciento išvykimo). Išvykimo dieną kambarį prašome palikti iki 12.00 val.

Atvykusiems anksčiau, kol nepatvirtinta Teritorinių ligonių kasų pažyma*, taikomas papildomos nakvynės mokestis. Reabilitacijos lovadieniai pradedami skaičiuoti nuo pažymos įsigaliojimo dienos.

*TLK pažymą vykti į reabilitaciją internetu pildo siunčiantis gydytojas; patvirtinus TLK apmokėjimą, atvykti pradėti reabilitacinį gydymą galima pažymos galiojimo laiku.

Ligoninėje veikia belaidis nemokamas interneto ryšys Wi-Fi, yra koplyčia, vaistinė.

Visais klausimais informacijos teiraukitės telefonu.

 

Gyvenimo sąlygos

Svečių kambariai ir procedūrų kabinetai pasiekiami neišvažiuojant į lauką,  pritaikyta judėjimui su neįgaliųjų ir vaikiškais vežimėliais.

Svečiai gyvena atnaujintuose standartiniuose kambariuose, kuriuose yra dušo kabina ir tualetas, personalo iškvietimo signalizacija. Dauguma kambarių su balkonu, veikia oro kondicionavimo sistema. Televizorius, bibliotekėlė yra bendro naudojimo patalpose kiekviename skyriuje.

Už papildomą mokestį galima pasirinkti pagerintą arba liukso kambarį (yra atskiras miegamasis).

Vaikų skyriuje yra įrengti šeimyniniai kambariai.

KAMBARIŲ TIPAI (Suaugusių skyriuje)

 Standartinis    Liuksas
 DSC_0031  DSC_0035  DSC_0014-700x466  

 

Aplinka

        

  Jus apgaubs jauki aplinka. Ligoninė įsikūrusi prie Orio ežero, šalia miško, tvyro tyla.

 

 

Video Stanislovas Janušauskas

 

  Ramybė ir grožis padės Jums atgauti jėgas – tai neatskiriama sveikimo dalis.

 

  Ligoninėje dirba vaistinė, veikia belaidis nemokamas interneto ryšys Wi-Fi.