Atvykstantiems stacionarinei reabilitacijai už procedūras, pragyvenimą standartiniame kambaryje ir maitinimą, gydytojo priežiūrą bei vaistus apmoka ligonių kasos. Pageidaujantiems  daugiau komforto ir  pagerinto maitinimo – papildomos priemokos dydžiai nurodyti kainyne.

Atvykstantiems ambulatorinei reabilitacijai procedūros nemokamos. Pageidaujantys gauti nakvynės ir/ar maitinimo paslaugas, už jas gali papildomai susimokėti kainyne nustatytomis kainomis.

Planuojant atvykti reabilitaciniam gydymui prašom registruotis ir rezervuoti vietą iš anksto telefonu (žr. Registracija, informacija, kontaktai). Pasikeitus numatytai atvykimo datai – prašom informuoti ir pakoreguoti rezervaciją.

Atvykę gydymui pacientai priimami darbo laiku. Registruojami, užpildomi dokumentai darbo dienomis 8:00 – 16:00 val. Apsigyventi kambaryje galima po pietų (esant galimybei ir anksčiau, jei sutvarkytas pacientui išvykus). 

Išvykimo dieną kambarį prašom palikti 12:00 val.

Apie kitokį planuojamą atvykimo laiką (pvz. savaitgalį, nakties metu ar pan.), esant reikalui, reikia informuoti personalą – registracijos/rezervacijos metu arba atsiradus nenumatytoms aplinkybėms.

Atvykusiems iš anksto, pvz. neįsigaliojus ligonių kasų patvirtintai pažymai, taikomas papildomos nakvynės mokestis. Reabilitacijos lovadieniai skaičiuojami nuo pažymos galiojimo dienos.

Visais neaiškiais klausimais – teiraukitės informacijos telefonu.

Gyvenimo sąlygos

Apgyvendinimas ir procedūros po vienu stogu,  pritaikyta judėjimui su neįgaliųjų ir vaikiškais vežimėliais, nereikia eiti per lauką.

Svečiai gyvena atnaujintuose standartiniuose kambariuose, kuriuose yra dušo kabina ir tualetas, personalo iškvietimo signalizacija. Dauguma kambarių su balkonu. Televizorius, bibliotekėlė yra bendro naudojimo patalpose kiekviename skyriuje.

Už papildomą mokestį galima pasirinkti pagerintą arba liukso kambarį (yra atskiras miegamasis).

Vaikų skyriuje įrengti šeimyniniai kambariai.

KAMBARIŲ TIPAI (Suaugusių skyriuje)

 Standartinis    Liuksas
 DSC_0031  DSC_0035    

 

Aplinka

        

  Jus apgaubs jauki aplinka. Ligoninė įsikūrusi prie Orio ežero, šalia miško, tvyro tyla.

 

 

Video Stanislovas Janušauskas

 

  Ramybė ir grožis padės Jums atgauti jėgas – tai neatskiriama sveikimo dalis.

 

PASTABA: Vaistinė rekonstruojama. Atsiprašome už nepatogumus.

  Ligoninėje veikia viešasis interneto prieigos taškas ir belaidis nemokamas interneto ryšys Wi-Fi.