Abromiškių reabilitacijos ligoninė

Gerb. Rimai, kambariai rezervuojami prieš atvykstant reabilitaciniam gydymui, registracijos metu. Jau atvykusiam pacientui pakeisti kambarį pagal jo pageidavimus (taip pat ir su priemoka) iš karto nevisada turime galimybių, jei kambariai užimti, ir tenka palaukti keletą dienų. Atsilaisvinus kambariui skyriaus personalas informuoja, jei tokį pageidavimą išreiškėte.  

Rimas
Sanatorijos svetainėje esantis teiginys, kad už papildomą mokestį galima pasirinkti atskirą miegamąjį neatitinka tikrovės. Man teko tuo įsitikinti ir grįžti namo be reabilitacijos.
Rimas
  Sanatorijos svetainėje esantis teiginys, kad už papildomą mokesti galima pasirinkti atskirą miegamąjį neatitinka tikrovės.  Man teko tuo įsitikinti ir grįžti namo be reabilitacijos.
Algis M

Ne tik nuo saves , bet ir kitu pacientu vardu , noriu padekoti gyd.neurologei L.Mizarienei uz informatyvia ligos gydymo eiga. Didelis nuosirdus A C I U  !    A . M.

Romualdas
Spalio mėnesį gydžiausi Abromiškių reabilitacinėje ligoninėje, neurologiniame skyriuje. Nuoširdžiai dėkingas visiems prisidėjusiems prie mano gydymo (gydytojai N.Dumbrovienei, kineze terapeutams Tomui ir Sigitai, ergo terapeutams Ingai ir Ernestai, masažistei Indrei, slaugytojoms Petrikienei, Kursevičienei bei Lankuvienei). Ypač dėkingas Sigitai Lunskytei, kuri greitai pastebi pacientų poreikius bei galimybes ir atitinkamai dirba. Ačiū visiems!
Romualdas
Spalio mėnesį gydžiausi Abromiškių reabilitacinėje ligoninėje. Nuoširdžiai dėkingas visiems prisidėjusiems prie mano gydymo (gydytojai N.Dumbrovienei, kineze terapeutams Tomui ir Sigitai, ergo terapeutams Ingai ir Ernestai, masažistei Indrei, slaugytojoms Petrikienei, Kursevičienei bei Lankuvienei). Ypač dėkingas Sigitai Lunskytei, kuri greitai pastebi pacientų poreikius bei galimybes ir atitinkamai dirba. Ačiū visiems!
Romualdas
Spalio mėnesį gydžiausi Abromiškių reabilitacinėje ligoninėje. Nuoširdžiai dėkingas visiems prisidėjusiems prie mano gydymo (gydytojai N.Dumbrovienei, kineze terapeutams Tomui ir Sigitai, ergo terapeutams Ingai, Ernestai, masažistei Indrei, slaugytojoms Petrikienei, Kursevičienei ir Laukuvienei) Ypač dėkingas Sigitai Lunskytei, kuri greitai pastebi pacientų poreikius ir galimybes ir atitinkamai dirba. Ačiū visiems!
Violeta
Mama Emilija gydėsi po klubo operacijos ir prašė padėkoti už nuoširdų rūpesį, atidumą bei gydymą gyd. Laurai Vaišvilienei, med.seserims Astai Raižienei ir Laurai Leonavičienei bei dietologei Živilei Pavlovienei. Mama jaučiasi puikiai. Ačiū!
Violeta
Mama Emilija gydėsi po klubo operacijos ir prašė padėkoti gyd. Laurai Vaišvilienei, med.seserims Astai Raižienei ir Laurai Leonavičienei bei dietologei Živilei Pavlovienei už nuoširdų rūpestį, atidumą, gydymą. Mama jaučiasi puikiai!
Stasys
Nuoširdžiai dėkojame fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui neurologui Mindaugui Šocui už atsakingumą, begalinį rūpestį ir nuoširdų bendravimą.   Stasys ir Rita Džiugeliai Rokiškis
Stasys
Nuoširdžiai dėkoju fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui neurologui Mindaugui Šocui už profesionalumą, atsakingumą, nuoširdų bendravimą ir rūpestį. Stasys D.
Leonardas
Leonardas, Norėčiau nuoširdžiai padėkoti, mane gydžiusiam, Abromiškių reabilitacinės ligoninės Neurologinio skyriaus personalui. Asmeniškai skyriaus vedėjai  gydytojai Laurai Vaišvylienei, kinezeterapijos specialistams Ievai Mažeikytei, Tomui Bakanui, Skaistei Kieliuvienei, Fizioterapijos specialistei Jovitai Salemonienei bei masažuotojai Danutei Kuralavičiutei. Geros kloties, gražių dienų ir nuoširdžiausias Ačiū už aukštą medicininį profesionalumą bei dėmesį mums ligoniams. 2019 08 30. Vilnius.
Rita
Labai norėčiau padėkoti Abromiškių reabilitacijos ligoninei už mano mamos gydymą po klubo operacijos. Puikų gydytojos vedėjos A. Zelenienės darbą, seselės Ramunės Bartišauskienės rūpestį, kinezeterapeuto V. Gumbio suteiktą motyvaciją dirbti, visų kinezeterapeutų triūsą. Visos komandos dėka mama žengia vis tvirčiau ir yra stipresnė. O slaugėms ir kitoms seselėms norėtųsi palinkėti atsakingumo ir atminti, kad ir joms gali tekti atsidurti sunkioje padėtyje, kai norėsis sulaukti pagalbos....
Audrutė Jančiauskienė
Nuoširdžiai dėkoju mane gydžiusioms kineziterapeutėms Ievai Mažeikytei, Sigutei Lunskytei už kompetenciją, malonų, šiltą bendravimą, dėmesingumą, o svarbiausia už grąžintą sveikatą. Sėkmės Jums ir visam kolektyvui :)
Rūta
Norėjau padėkoti Abromiškių reabilitacijos centrui už galimybę pailsėti, už skirtas procedūras, už gydytojo M. Šoco rūpestingą priežiūrą reabilitacijos metu. Ir skiriu p.Liucijos žodžius Gydytojui M. Šocui. Tegu jūsų rūpestis kitais sugrįžta su kaupu ir suteikia jums stiprybės atsakingame darbe. Ligoniui geras žodis- sveikata, O, jei prie to dar šypsena tikra, Kas gali būt geriau?  Vaistų kalnai to niekada nepadarys, Ką gali mediko gera širdis – Užjaust, padrąsinti, paguost, Dar šypseną padovanot. Nelengvas Jūsų darbas- Atsakomybė, įnoringų daug, Sunku visiems įtikt ir laiko ne per daug, Suspėt visur turi, nors atlygiai maži, Bet pašauktas esi...atlikti kilnų darbą. Todėl ir noris padėkoti žodžiais iš širdies Už Jūsų triūsą , negailint savęs. Ir palinkėt, kad gėris, nuoširdumas,  Kantrybė, pakantumas sugrįžtų bumerangu. Geros kloties, gražių dienų , Ir nuoširdžiausią AČIŪ Jums tariu.
Tamara
WWW.ABROMISKES.LT
NUOSIRDZIAI DEKOJU VISAM LIGONINES KOLEKTYVIU.ASMENISKAI GYD.NERINGAI DUMBROVIENEI!...PAGARBIAI TAMARA,VILNIUS.2018.12.14
Vida
Širvintos
Nuoširdus AČIŪ gydytojai Neringai Dumbrovienei už pagalbą gydantis bei tvarkantis nedarbingumo dokumentus.
Danutė
Laba diena, norėjau labai padėkoti abromiškių įstaigai. Man patiko viskas pradedant palatomis bei maistu baigiant pačia reabilitacija. Absoliučiai kiekvienas žmogus su kuriuo man teko bendrauti elgėsi maloniai ir paslaugiai. Nepatiko tik viena išsišokėlė iš viso kolektyvo kineziterapeutė jauna mergaitė, kuri nekreipiant dėmesio kad esu vyrenio amžiaus visuomet mane "tuino", tu tu tu...o kai ateidavo jaunas vaikinas į sporto salę išvis sienom lipti pradedavo ir bendrauti ne lyg būtų darbe, o kaip laukinukė lyg būtų lauke...žodžiu neprofesionalumas...Mano nuomuone pacientas visuomet turi išlikti pacientu nesvarbu koks jo amžius būtų. Be galo graži aplinka, pasivaikščiojimai rytais būdavo pasakiški, todėl išsiugdžiau naują įprotį - pasivaikščiojimas gryname ore. O kai lauke nėra labai šilta pati didžiausia atgaiva vertikali vonia...Ačiū labai, pagalvosiu ar dar sugrįžti pas Jus.
Aurelija ir Petras Mikšiai
      Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Laurai Vaišvylienei, kineziterapeutams Georgijui, Vaidotui,  Žymantei, Oksanai, slaugytojoms Ninai ir Violetai, visam aptarnaujančiam personalui, kuris profesionaliai ir kantriai, nuoširdžiai ir kruopščiai dirbo mūsų sveikatos labui. Didžiulis ačiū valgyklos darbuotojoms, jos vedėjai už nuostabias sriubas, išradingai pateiktus ir beveik nesikartojančius patiekalus. Malonu stebėti kaip šios jaunos moterys ant rankos nešinos  penkiatu lėkščių su patiekalais nardo  tarp stalų it pelytės , stengdamos suspėti pamaitinti pacientus. Linkim šiam darniam kolektyvui sėkmės. 2018-10-10 Jonava
Aurelija ir Petras Mikšiai
   Nuoširdžiai dėkojame gydytojai Laurai Vaišvylienei, kineziterapeutams Georgijui, Vaidotui, Žymantei, Oksanai, slaugytojoms Violetai ir Ninai, bei visam aptarnaujančiam personalui, kuris profesionaliai ir kantriai, nuoširdžiai ir kruopščiai dirbo mūsų sveikatos labui.Didžiulis ačiū valgyklos darbuotojoms, jos vedėjai už nuostabias sriubas, išradingai pateiktus ir beveik nesikartojančius patiekalus. Malonu stebėti kaip šios jaunos moterys ant rankos nešinos penkiatu lekščių su patiekalais nardo tarp stalų it pelytės, stengdamos suspėti pamaitinti pacientus. Norime palinkėti šiam darniam kolektyvui sėkmės. 2018-10-10 Jonava
Artimieji
    Norėtume pasidžiaugti Abromiškių reabilitacijos ligoninės viduriniosios grandies  ir reabilitacijos personalo kruopštumu, meile ir atsidavimu savo pareigoms, kuris tikrai daro puikia reklamą šiai įstaigai.     Tačiau medaus statinės nebūna be deguto šaukšto, ir gaila, kad tą puikią atmosferą sugadino pikta, arogantiška ir privalomą informaciją apie paciento reabilitacijos ir tyrimų eiga tiesiogiai nenoriai teikusi bei piktybiškai nuslėpusi paciento patirtas traumas reabilitacijos metu bei apie tai neinformavusi , kardiologijos skyriaus vedėja A. Ambrazaitytė. .    
Artimieji
    Norėtume pasidžiaugti Abromiškių reabilitacijos ligoninės viduriniosios grandies  ir reabilitacijos personalo kruopštumu, meile ir atsidavimu savo pareigoms, kuris tikrai daro puikia reklamą šiai įstaigai.     Tačiau medaus statinės nebūna be deguto šaukšto, ir gaila, kad tą puikią atmosferą sugadino pikta, arogantiška ir privalomą informaciją apie paciento reabilitacijos ir tyrimų eigą tiesiogiai nenoriai teikusi bei piktybiškai nuslėpusi paciento patirtas traumas reabilitacijos metu bei apie tai neinformavusi, kardiologijos skyriaus vedėja A. Ambrazaitytė. .    
Valerija
Nuoširdus Ačiū Abromiškių reabilitacinės ligoninės darbuotojams už rūpestingą pasiaukojimą savo profesijai,dėmesį ligoniams.Itin gyd.Jonui Arlauskui,masažistei Gražinai Dabužinskienei ir visiems kitiems kurie prisidėjo prie mano reabilitacijos. Ačiū,ačiū,ačiū. Valerija S.Kaišiadorys
Pacientė
Abromiškių reabilitacijos ligoninėje dirba tik profesionalai, kurie padeda pacientams pasveikti. Nuoširdžiai noriu padėkoti gydytojai Neringai Dumbrovienei – tai tikrai aukšto lygio specialistė, kuri padeda sunkiai sergantiems ligoniams pasveikti! Ačiū vyr. slaugytojai – administratorei Nijolei Kurlavičienei, socialinei darbuotojai Loretai Gudelienei, masažuotojai Sigutei Andrijauskienei, TMR slaugytojai Jadvygai Jankienei, kinezioterapeutams Mariui Zaveckui ir Arvydui A. už supratingumą ir rūpestingumą. Linkiu Jums visiems sveikatos, laimės, kantrybės ir geros nuotaikos!
Alfredas
Kaunas
2018 m pradžioje gydžiausi ( stacionari reabilitacija)  ligoninėje ir buvau maloniai nustebintas Abromiškių reabilitacinės ligoninės darbu.Organizacija  puiki.Visos tarnybos ir skyriai dirba nepriekaištingai. Jokio blaškymosi, jokių eilių prie kabinetų ar valgykloje.Tai , žinoma , administracijos ir jos vadovo nuopelnas.Personalas, pradedant palatų tvarkytojomis ,slaugytojomis ir baigiant įvairių sričių gydytojais- profesionalus, draugiškas ir nuoširdus. Ačiū jiems už tai. Ypač noriu padėkoti gydytojui-neurologui Mindaugui Šocui už jo profesionalumą ir nuoširdumą.. Jo patirties, rūpęsčio, paskirtų reabilitacinių procedūrų dėka jaučiuosi žymiai geriau tiek dvasiškai tiek fiziškai. Dėkoju  kineziterapeutui Igoriui Kozlovui . Jo sudaryta individuali fizinių pratimų programa man labai padėjo ir namo grįžau gerokai sustiprėjęs.    Ačiū visiems ir sėkmės Jūsų nelengvame, bet labai reikalingame darbe. Su pagarba  Alfredas Levanas
Viktorija
Viktorija.Voronko@gmail.com
Noriu padėkoti visam personalui už profesionalumą ir šiltą bendravimą. Ypač kinezeter. Rokui, Ievai, Vaidui, Igoriui . Dėkoju už tai , kad padedate atsigauti po operacijos. Linkiu jums nepavargti padėti žmonėms ir toliau tobulėti profesinėje srityje. Sėkmės jums visiems, šilčiausi linkėjimai! Viktorija iš Kauno
Algimantas
Širvintos
Nuoširdžiai dėkoju už gydymą ir priežiūrą Kardiologijos skyriaus vedėjai gyd. A. Rudzevičienei ir visam personalui. Sveikatos, stiprybės, kantrybės Jums. Algimantas, Širvintos  
Algimantas
Širvintos
Nuoširdžiai dėkoju už gydymą ir priežiūrą Kardiologijos skyriaus vedėjai A. Rudzevičienei ir visam personalui. Sveikatos, stiprybės, kantrybės Jums. Algimantas, Širvintos 
Elzbieta Borisevska
www.abromiskes.lt
2017.08.21-2017.09.05 atvažiavusi gydytis po čiurnos operacijos į "Abromiškių reabilitacijos ligoninę" likau labai patenkinta. Iš visos širdies norėčiau padėkoti traumotologijos skyriaus personalui. Nuoširdus bendravimas, rūpestis, šypsenos, dėmėsys, naudingi patarimai, visą tai gavau per trumpą gydymo laiką. Didelis ačiū gražiausiai gydančiai gydytojai Editai Viruišytei -Brazauskienei. Atskirai norėčiau padėkoti mano kineziterapeutui Tomui Bakanui, už jo profesionalumą, taiklumą, visas idėtas pastangas. Už tai, kad moka suteikti viltį, pakelti nuotaiką. Ateityje žinau kurią įstaigą rinksiu važiuodama į reabilitaciją. Būtinai rekomenduosiu ARL savo pažystamiems bei artimiesiems. 
Elzbieta Borisevska
2017.08.21-2017.09.05 atvažiavusi gydytis po čiurnos operacijos į "Abromiškių reabilitacijos ligoninę" likau labai patenkinta. Iš visos širdies norėčiau padėkoti traumotologijos skyriaus personalui. Nuoširdus bendravimas, rūpestis, šypsenos, dėmėsys, naudingi patarimai, visą tai gavau per trumpą gydymo laiką. Didelis ačiū gražiausiai gydančiai mane gydytojai Editai Viruišytei-Brazauskienei. Atskirai norėčiau padėkoti mano kineziterapeutui Tomui Bakanui, už jo profesionalumą, taiklumą, visas idėtas pastangas. Už tai, kad moka suteikti viltį, pakelti nuotaiką. Ateityje žinau kurią įstaigą rinksiu važiuodama į reabilitaciją. Būtinai rekomenduosiu ARL savo pažystamiems bei artimiesiems. 
Maryte
Per savo amželį daug kur buvau ligoninėse ir mačiau įvairių gydytojų,tad galiu pasakyti,kad Jonas Arlauskas yra išimtis.so juopabendravimo,skirto dėmesio ir rūpestingumo atsirado kibirkštėlė noro gyventi,kurį buvau praradusi.Ačiū gerb.gydytojui už gydymą skirtą dėmesį,užsuteiktą viltį,norą dar gyventi.Linkiu neprarasti kantrybės su sunkiais ir kaprizingais liginiais.Linkiu neišsenkančios energijos darbe ir asmeniniame gyvenime daug gražių ir prasmingų kelionių atostogaujant. Ačiū masažistei Gražinai Dabužinskienei už jos puikias ,sveikatą nešančias rankas.Nuoširdžiai-Ačiū-                                                           M.Kumetienė       2017.07.17                Vilnius
vytas pažėra,vievis
dėkoju traumotologijos personalui už daromus stebuklus,kurie per 4 metus mane iš daržovės pavertė žmogumi
Algirdas Kiškis
Vilnius
Nuoširdžiai dėkoju 2017 03–04 mėn. mane gydžiusiam personalui. Ypač nuoširdus ačiū neurologijos skyriaus vedėjai gydytojai Laurai Vaišvylienei už sudarytą veiksmingą, sveikatą atstatančią programą, už pasitikėjimą savo jėgomis skatinančias pastabas; kineziterapeutui Rokui Černiauskui už individualias pamokas, profesionalias pastabas, atidumą, gerą nuotaiką; kineziterapeuto padėjėjai Vilmantei Šivickaitei už nuoširdžias pastangas padėti kiekvienam pacientui.      Savo padėką papildysiu keliomis pastabomis, kodėl verta pasirinkti šią gydymo įstaigą: Po stuburo išvaržos operacijos Santariškių ligoninėje galėjau rinktis bet kurią Lietuvoje veikiančią reabilitacinę įstaigą. Pasirinkau Abromiškių reabilitacinę ligoninę. Pasirinkimą lėmė labai geri čia besigydžiusių mano pažįstamų atsiliepimai. Noriu atkreipti dėmesį į įstaigos pavadinimą. Tai reabilitacinė ligoninė, o ne sanatorija. Taigi, tiems kuriems yra svarbu gydytis, o ne ilsėtis ar pramogauti, ar pagal savo įpročius skaniai maitintis, vertėtų pasirinkti Abromiškes. Abromiškių reabilitacinę ligoninę verta pasirinkti ir dėl gydymuisi palankios aplinkos: ligoninė yra gamtos apsuptyje, toli nuo miesto pramogų ir šurmulio; gražiai sutvarkyta aplinka; nedidelis pacientų skaičius, todėl pacientams sudarytos sąlygos gauti daugiau individualaus dėmesio. Puikus gydytojų, slaugytojų ir kitų darbuotojų kolektyvas, pasižymintis nuoširdžiu paslaugumu. Labai geras, sveikatą stiprinantis ir atstatantis, su meile pagamintas maistas. Šeimininkės iš tiesų labai profesionalios, kūrybiškos. Per pirmas dešimt dienų nė karto neteko ragauti to paties patiekalo.   Dar kartą visiems ačiū už man suteiktą pagalbą.   Pagarbiai, Algirdas
TATIANA GUDYM
ДОРОГИЕ ДРУЗЬЯ!!! ОТ ВСЕГО СЕРДЦА ПОЗДРАВЛЯЕМ ВАС С НАСТУПАЮЩИМ НОВЫМ 2017 ГОДОМ!!!  ЖЕЛАЕМ ВАМ КРЕПКОГО ЗДОРОВЬЯ,СЧАСТИЯ ,УДАЧИ И МИРНОГО НЕБА НАД ГОЛОВОЙ !!!  С ЛЮБОВЬЮ И УВАЖЕНИЕМ!!! ТАТЬЯНА И АЛЕКСАНДР ГУДЫМ  
Aldona Šarakojienė
Elektrėnai

   Po infarkto reabilitacija buvo paskirta Jūsų ligoninėj. Dėkinga likimui, suteikusiam galimybę pabūti įstaigoje, kurios aplinka, dirbantys žmonės priminė darnią, rūpestingą šeimą, kurioje gali pasijusti laimingu, saugiu. Dėkoju kardiologei  gydytojai Astai Rudzevičienei už profesionalią pagalbą, gerumą, nuoširdumą, supratimą, kad ligonį gydo ne tik vaistai, bet ir žodis, dėmesys. Visa tai teikia vilties- Ačiū!

Dėkoju vyr.slaugytojai Nijolei Černiauskienei, visam kolektyvui, kuriame jaučiama atsakomybė, profesinės savigarbos  pajutimas, darbinė veikla, kuri priklauso nuo pašaukimo, meilės žmonėms, pačių sąžinės.

Su Šv.Kalėdom, Naujaisiais Metais!

Te ilgam išlieka ta didžiulė laimė -

Visa žemės  grožį jausti ir mylėt

Būti tarp žmonių - Jiems reikalingu būt,

Savo žingsnių aidą Jų širdy girdėt. 

Ed.Selelionis

 

Su pagarba- Aldona Šarakojienė,

nusipelniusi mokytoja, už nuopelnus Lietuvai apdovanota LDK Gedimino ordino medaliu

Jelena

Pacientų atsiliepimai - gražiausias mūsų darbo įvertinimas. Dalinamės p. Jelenos atsiųstu video

https://www.youtube.com/watch?v=O6fZlTQq9D0

Ariana
Nuoširdus bendravimas, šypsena, rūpestis bei dėmesys - geriausias vaistas, kurį gavau Abromiškių reabilitacijos ligoninėje. Ačiū visiems reabiltacijos komandos nariams, kurie rūpinosi manimi bei mokė atstatyti pusiausvyrą po mano abiejų kelio sąnario traumų, t. y. jūsų dėka mokiausi ir jau šiek tiek įgavau stabilumo po kojomis. Tačiau didžiausias ir nuoširdus ačiū mano kineziterapeutui Tomui Bakanui. Klaustumėt už ką? O už paprastumą, reiklumą, profesionalumą, ir vilties suteikimą...
Danguolė Andriuškevičienė
Elektrėnai
 Nuoširdžiai dėkoju mane gydžiusiai gydytojai Rūtai Gustaitytei, kuri nuoširdžiai ir profesionaliai padėjo man atstatyti sveikatą parinkdama man tinkamiausias procedūras, negailėjo patarimų ateičiai. Didelis ačiū kineziterapeutams Valdui Gumbiui ir Rokui Černiauskui, kurie negailėjo patarimų kaip geriau atlikti vieną ar kitą  pratimą, bet ir paaiškino kokį raumenų aš treniruoju ir kam to reikia. Dėkoju ir kitiems specialistams  G.Jakubauskui, T.Bakanui, J.Vyšniauskienei, L.Augūnienei ir D.Petrauskaitei, D.Petrikienei, J.Lankienei, masažuotojai Sigutei Andrijauskienei ir visam slaugytojų bei virtuvės darbuotojų būriui ir kitam aptarnaujančiam personalui. Su pagarba Danguolė Andriuškevičienė
Sofija Matarevič

Noriu kuo nuoširdžiausiai padėkoti Abromiškių reabilitacijos centro Gyd. Rūtai Gustaitytei bei visam medicinos personalui savo Mamos Reginos Miloš vardu. Reabilitacija pas Jus, Jūsų rūpestis, šypsenos ir geranoriškumas bei šiluma padėjo ypatingai greitai atsigauti po patirtos kelio sąnario operacijos. Nuostabu ir gera žinoti jog pasijutus blogai Jūsų rūpestis bei pagalba visada yra šalia. Dėkojame už Jūsų profesionalumą, kadangi Mamai padėjote ne tik atsikratyti fizinio skausmo, kuris buvo tapęs kasdieniu palydovu, tačiau sugrąžinote šypseną, jaunatvišką energiją. Jūsų visų dėka pooperacinis laikotarpis prilygo pačioms puikiausioms atostogoms, kai namo grįžti su šypsena veide bei ramybe sieloje. AČIŪ JUMS už tai jog dar kartą įrodėte kad MEDIKAS tai tas, kuriam rūpi ŽMOGUS... Pačių gražiausių Jums visiems artėjančių švenčių bei kuo geriausios kloties visoje Jūsų veikloje . Saulėtos nuotaikos linkėdama, Sofija Matarevič

Evelina
Noriu padėkoti visos šeimos ir ypač savo tėčio A. Savicko vardu, VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės Klinikinės fiziologijos skyriaus vedėjai gyd. Astai Rudzevičienei už beribį žmogiškumą, profesionalumą, rūpestingumą ir neabejingumą padedant mano tėčiui. Ši nuostabi gydytoja padarė viską ką galėjo, nors  net ir neprivalėjo. Ji atidavė visas savo pastangas ir nuoširdumą, parodė tikrą rūpestį ir žmogiškumą. Visa tai buvo prieš keletą mėnesių, tačiau dar ir dabar, kasdien jaučiame dėkingumą. Ačiū Jums, už Jūsų pastangas !
Onutė
Vilnius
Bijosi ar ne,vienas ar kitas amžius ateina,o kartu ir vis atsirandantys negalavimai ir ligos. Ir kai įprasto gyvenimo įvykiai pradeda klostytis ne taip,kaip norėtum, apima neviltis,kad, atrodo sužlugo visos svajonės ir pradedi jausti,kad jau niekada nebebus gerai.Tačiau su tokia apatija pabandai kovoti atmerktomis akimis. Pradedi ieškoti išeities.O kai ieškai pats ir likimas pametėja džiugesnių akimirkų.Sutinki tai,kas tave nuramina.Praeina liūdesys,nusivilimas. Taip atsitiko ir mums.Dėkoju Dievui,kad po sesers ir mano širdies operacijų papuolėme į Abromiškių reabilitacijos ligoninės kardiologinio skyriaus profesionalių darbuotojų kolektyvo globą.Nuoširdžiai dėkojame gydytojui kardiologui Jonui Arlauskui. Tai ne tik aukšto profesionalumo kardiologas,bet turintis Dievo dovaną suprasti vidinę žmogaus būseną,pastebėti net pačius mažiausius dalykus,kurie daro įtaką paciento gyvenimui. Tai tobulas profesionalumo, darbštumo, nuoširdumo ir sekmės derinys. Dėkojame slaugos administratorei Nijolei Černiauskienei už jos rupestingumą ir globą per visą gydymosi laikotarpį, skrajojančiai darbščiajai bitutei slaugytojai Mildutei - už jos žmogišką šilumą,jautrumą ir kantrybę.Ačiū už suteiktas kvalifikuotas paslaugas fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojoms ir visai kardiologinio skyriaus darbuotojų komandai,prisidėjusiai prie mano ir sesers pooperacinio laikotarpio palengvinimo. Tegu ta geroji Abromiškių aura visada būna gyva.Linkime kardiologinio skyriaus visiems darbuotojams geriausios kloties darbe ir asmeniniame gyvenime. Onutė Vilnius
Valentina
Vilnius
Noriu visos mūsų šeimos vardu padėkoti VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės Klinikinės fiziologijos skyriaus vedėjai gyd. Astai Rudzevičienei už mano vyro sveikatos sugrąžinimą, nes be jos tikslingų nurodymų tyrimams atlikti ir priimtų kvalifikuotų ir operatyvių sprendimų, dar ilgai ligonį būtų kankinusi bloga pooperacinė būklė: kankinantis kosulys, skausmas. Nuoširdus ačiū gerb. Gydytoja už Jūsų supratingumą, žmogišką šilumą, kantrybę bei gebėjimą įžiebti viltį pacientui, ir, be abejo, profesionalumą, suteikiant medicininę reabilitaciją, bei gebėjimą sutelkti skyriaus kolektyvą nelengvai kovai už pacientų sveikatą. Visą gydymo laikotarpį Kardiologijos skyriuje jautėsi vyresniosios slaugytojos Nijolės Černiauskienės priežiūra ir tvarkos palaikymas. Taip pat norėtume padėkoti už rūpestingumą ir kvalifikuotas paslaugas fizinės medicinos ir reabilitacijos slaugytojoms: Nijolei Pliskauskienei, Loretai Girsienei, Janinai Vyšniauskienei ir Loretai Timofejevienei. Taip pat nuoširdžiai norėčiau padėkoti už atliktas man kokybiškas sveikatos priežiūros paslaugas: masažistei Gražinai Dabužinskienei, FMR slaugytojai Irenai Barabanovienei ir gydomojo purvo slaugytojai Janinai Laukienei. Ačiū ligoninės vadovybei ir visam skyriaus personalui, už aukštą medicininį profesionalumą, prisidėjusiems prie mano vyro sveikatos sugražinimo ir sunkaus pooperacinio laikotarpio palengvinimą. Linkiu kuo geriausios kloties Jums darbe ir asmeniniame gyvenime.
elvyra
JONAVA
Nuoširdus ačiu už JUSU paslaugas širdies kraujagysliu personalui
Audronė
Elektrėnai
Dėkinga ligoninės personalui už gydymą ir priežiūrą.
Danutė
Vilnius
Dėkoju gyd.J.Arlauskui ir masažuotojai G.Dabužinskienei. Sveikatos, stiprybės, kantrybės Jums.
Danutė Liutkevičienė
Elektrėnai
Nuoširdžiai dėkoju visam ligoninės kolektyvui. O asmeniškai dėkoju tikriems profesionalams V.Gumbiui, L.Požarickajai. M.Tomaševič, S.Kulienienei, G.Jakubauskui, V.Sederavičiūtei. Toks būrys šaunių medikų! Ačiū jiems už nuoširdų bendravimą, atsakingumą, profesionalumą. Jei yra kokia nors skatinimo sistema ligoninėje, jie verti žodinio ar materialinio įvertinimo! P.s.Atsiprašau, jei pavardes parašiau netiksliai

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*