PROGNOZAVIMAS

Šiuolaikiška aparatūra ir ilgametė patirtis, sukaupta ligoninės laboratorijos ir klinikinės fiziologijos skyriuje – tai galimybė šių padalinių darbuotojams profesionaliai atlikti ligoniams reikalingus tyrimus.

GALVOS SMEGENŲ INSULTO IR MIOKARDO INFARKTO PROGNOZAVIMO PROGRAMA – leidžia ištirti ir įvertinti širdies ir kraujagyslių sistemos būklę, sužinoti prognozes bei rekomendacijas ateičiai. Siūlomi du programos variantai:

I programa – širdies ir kraujagyslių sistemos tyrimas, kurio metu nustatomi rizikos faktoriai,  tikimybė susirgti miokardo infarktu ar insultu. Gydytojas pateikia rekomendacijas kaip sumažinti išeminio įvykio riziką, pagerinti gyvenimo kokybę.

I programos metu atliekama:

II programa – didesnės rizikos pacientams atliekamas prognozavimas, nustatoma miokardo infarkto  tikimybė, sudaromas individualus prevencijos planas.

Tyrimo metu atliekama:

Programos dalyviai atvyksta  8.00 val. (nevalgę).
Programa baigiasi 12.00 val.

Preliminarūs prognozės duomenys  pateikiami tą pačią dieną, laboratorinių tyrimų atsakymai išsiunčiami pacientui priimtinu būdu.

Sveikatos būklės vertinimas ir prognozės pateikiamos per penkias  dienas, pagal susitarimą, žodžiu ar raštu (atsiunčiant paštu).

 


Atnaujinta 2016/08/17