Category Our Testimonials

Stasys

Nuoširdžiai dėkojame fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui neurologui Mindaugui Šocui už atsakingumą, begalinį rūpestį ir nuoširdų bendravimą. Stasys ir Rita Džiugeliai Rokiškis

Violeta

Mama Emilija gydėsi po klubo operacijos ir prašė padėkoti už nuoširdų rūpesį, atidumą bei gydymą gyd. Laurai Vaišvilienei, med.seserims Astai Raižienei ir Laurai Leonavičienei bei dietologei Živilei Pavlovienei. Mama jaučiasi puikiai. Ačiū!

Algis M.

Ne tik nuo saves , bet ir kitu pacientu vardu , noriu padekoti gyd.neurologei L.Mizarienei uz informatyvia ligos gydymo eiga. Didelis nuosirdus A C I U ! A . M.

Romualdas

Spalio mėnesį gydžiausi Abromiškių reabilitacinėje ligoninėje, neurologiniame skyriuje. Nuoširdžiai dėkingas visiems prisidėjusiems prie mano gydymo (gydytojai N.Dumbrovienei, kineze terapeutams Tomui ir Sigitai, ergo terapeutams Ingai ir Ernestai, masažistei Indrei, slaugytojoms Petrikienei, Kursevičienei bei Lankuvienei). Ypač dėkingas Sigitai Lunskytei, kuri greitai pastebi pacientų poreikius bei galimybes ir atitinkamai dirba. Ačiū visiems!