Abromiškių reabilitacijos ligoninė

Nuo karantino paskelbimo pradžios (nuo kovo mėn.) mūsų įstaigoje tebėra apgyvendinami COVID 19 infekuoti asmenys. Vadovaujantis SAM įsakymu Abromiškių reabilitacijos ligoninė, kaip ir visos stacionarines paslaugas teikiančios reabilitacijos įstaigos, sustabdę įprastai teikiamas paslaugas, buvo rezervas lengva forma sergančiųjų gydymui.

Atnaujinus reabilitacijos paslaugas, sveikatos ministro įsakymu tebeesame įstaiga, kurioje apgyvendinami (jie gydosi nuotoliniu būdu su savo šeimos gydytoju bendraudami telefonu) ir izoliuojami lengva forma sergantys. Mūsų įstaigoje yra sudarytos sąlygos pacientų izoliacijai, (šiuo metu asmenys apgyvendinti dviejųose iš esamų 11-kos korpusų).

Mūsų įstaigos darbas organizuojamas be kontakto su izoliuotais asmenimis: su jais dirba atskiras, reabilitacijos paslaugų neteikiantis personalas. Griežtai ir atsakingai laikomasi personalo rotacijos, tik specialiai paskirti darbuotojai rūpinasi lengva forma sergančių priėmimu ir maitinimu, organizuoja ištyrimą dėl testavimo pasveikus ir/ar medicininės pagalbos suteikimu/iškvietimu pagal poreikį. Pacientų apklausa ir jų būklės sekimas vyksta nuotoliniu būdu (telefonu).

Reabilitacijos paslaugos yra teikiamos kituose įstaigos korpusuose ir suaugusiųjų skyriuose, taip pat priimami pacientai į vaikų skyrių. Reabilitacijai atvykę ir saviizoliacijoje esantys asmenys tarpusavyje nekontaktuoja. Laikomasi visų rekomenduojamų sąlygų, naudojamos apsauginės priemonės, reguliuojami kontaktai (trukmė ir atstumai) pagal SAM rekomendacijas, kaip ir kitose gydymo įstaigose.

Daiva
N8VW
Šiuo metu esam šioje sanatorijoje.Labai susirūpinom dėl vaikų saugumo.Pabuvę sanatorijoje keletą dienų sužinojome,jog teritorijoje apgyvendinti žmonės sergantys covid-19.Prieš atvykstat mūsų niekas neinformavo,be to esant čia irgi niekas nesuteikia informacijos.Tik pačios mamos matom kai su greitąją vežami žmonės,administratorė dėvinti tik kaukę juos palydi.O kur vaikų saugumas?kur mūsų gerbiamo ministro Verygos požiūris?Žinokit jau būti čia nebejuokinga ir nesaugu.
Zivile
Puiki sanatorija. Didžiausias ačiū skyriaus vedėjai, kineziterapeutei Jolitai ir visam personalui. Jautėsi nuoširdus rūpestis sūnumi. Ačiū
Abromiškių reabilitacijos ligoninė

Atvykstantys gydytis apgyvendinami tame pačiame korpuse, kur vyksta procedūros. Sunkiau judantys, naudojantys pagalbines priemones (vaikštynes, ramentus) turėtų aptarti su gydančiu gydytoju galimą krūvį - kiek toli gali patys nueiti, kada paprašyti, kad palydėtų personalas, ar tolimesniam atstumui įveikti pasinaudoti vežimėliu. Maistas sunkesniems pacientams gali būti pristatomas į kambarį (pagal gydytojo nurodymą). 

Visus iškylančius klausimus, taip pat ir dėl papildomos pagalbos ar slaugos, prašom aptarti su gydančiu gydytoju ir/ar slaugos administratore. 

Linkime sveikti ir stiprėti!

Kristina
Vaikas po kojos operacijos,sunkiai vaikstantis tik su ramentais paguldytas treciam aukste ir visai kitam gale nei atliekamos proceduros.Eiti reikia ilgai ir nezinia kaip visur suspeti.O paklausus registraturoj kur yra valgykla nesulauki jokio paaiskinimo tik zodzio ten.Beja sesutes saunuoles parode kur kas yra.
JAZ

Tiek gydytoja (Jurgita Audickaite), tiek personalas, tiek maistas yra puikus. Yra galymybe suderinti ir valgiarasti ir ramybes laika.  Tai buvo musu pirma santorija Abromiskese ir jau zinau kad kitais metais vaziuosim tik cia. nameliuose svara, tvarkytoja valo kiekviena diena kambarius. Valgykla pateikia kiekviena diena skirtingus patiekalus per visas 3 savaites nei karto nepasikartojo meniu. tai labai dzugina nes netgi mano nevalgiukas valge. Proceduros visos labai patiko. Dekojam Jums uz nuostabu darba ir atsidavima.    

ANONIMAS
DėkuiužpaslaugasINGRIDAIAUDICKAITEI,puikimoteris,betsesutėsvaikųskyriujekaikuriostiesiogtragiškos.Jomstrūkstapaslaugumo,nemaloniaielgiasisuvaikais.Maistastaippatnėraišgeriausių.Tualetuosepertri
Dėkui už paslaugas INGRIDAI AUDICKAITEI, puiki gydytoja, bet sesutės vaikų skyriuje kai kurios tragedija. Joms trūksta paslaugumo, nemaloniai elgiasi su vaikai. Maistas taip pat nėra iš geriausių. Jei kas važiuosite į šią sanatoriją, įsidėkite papildomo maisto, nes jo tikrai nepakanka. (Yra šaldytuvas) Vakare, po vakarienės, maisto trūksta, nes neduoda naktipiečių. Kas pažadėta nėra visiškai išpildyta.
Abromiškių reabilitacijos ligoninė

Mūsų įstaigos pacientams sudaromi dietologų patvirtinti valgiaraščiai, patiekalai gaminami atsižvelgiant į besigydančių pacientų aktyvumą ir sveikatos būklę. Jei pacientai turi specialių pageidavimų ar pastabų - turėtų aptarti su valgyklos administratore, kuri, atsižvelgdama į paciento poreikius, pasiūlo alternatyvų patiekalą.

Anonimas
Galėtumėte nors perspėti atvykstančius pacientus dėl skurdžių maitinimo paslaugų teikimo. Juk atvyksta ir sunkiai vaikštantys pacientai, kurie neturi galimybės nueiti nusipirkti maisto. 
Ernesta

Norim padėkoti nuostabiai daktarei AUŠRAI VAITKEVIČIENEI,kuri mus tik priėmusi rūpinosi ir prižiūrėjo savo rūpestingumu,viską paaiškindavo ir kiekvieną dieną stebėjo mano dukrą Evą.Be galo šilta,atsakinga,miela ir gera Daktarė,ačiū Jums? Taip  pat norime padėkoti labai kineziterapeutei OKSANAI Y. ,ergoterapijos mergaitei JUSTINAI T.,masažistei ŽIVILEI M.,psichologei DOVILEI Z.  ,valytojai STASEI ir visoms kurias dar nepaminėjau mums labai gera buvo bendradarbiauti ir sveikti su Jūsų pagalba. Norim paminėti ir valgyklos mergaites,kurios tvarkingai,su kantrybe ir šypsena dalino mums maistą. Grįžusi visiems rekomenduočiau Jūsų sanatoriją??AČIŪ  

Viktorija
Džiaugiamės, kad pasirinkome Jūsų sanatoriją. Likome patenkinti vaikų skyriaus personalo darbu, procedūrų kokybe, apgyvendinimo sąlygomis ir maitinimu. Nudžiugino, kad yra Interneto ryšys kambariuose, vaikų skyriuje yra skalbimo mašina su džiovyklą.  Todėl savaitgaliais nebuvo poreikio grįžti namo, mielai laiką leisdavome čia ir grožėjomės gamta. Dėkoju sanatorijos personalui už gerumą, paslaugumą ir nuoširdų darbą.  Išvažiuojame džiaugsmingų nuotaikų. Linkime klestėjimo sanatorijai ir sveikatos bei laimės darbuotojams! Kitą kartą vėl važiuosime pas Jūs! 
Юлия и Дмитрий Молдавия
Мы в третий раз приезжаем, очень довольны, это мало сказано. Мы очень благодарны что есть такой санаторий, благодаря реабилитации здесь мой сын пользуется правой ручкой (правосторонний гемипарез), мы ещё будем ездить и ездить сюда за нашими У мелкими и успехами, подробней о том какие занятия и условия замечательные можно посмотреть на нашем ютуб каналеhttps://youtu.be/j-E6MC1aUYI
Močiutė ir Julius
Sveiki, ką tik sugrįžome su anuku iš šios sanatorijos. Pirmiausia norėčiau padėkoti gyd.Ingridai Audickaitei už profesionalumą, dėmesį, rūpestingumą, nuoširdumą, šypseną, už iškilusių problemų žaibišką išsprendiną ir t.t., puiki DAKTARĖ. Vaikams procedūros tinkamos ir geros. Darbuotojų kolektyvas puikus. Visuomet budavo malonu sutikti besišypsiančią skyriaus Vedėją, slaug.padėjėją Laimą Žikienę. Labai  laukdavome fizioterapinių procedūrų, nes ten dirba nuostabios, mylinčios savo darbą slaugytojos - slaug.Danutė Beganskienė (dėmesio, švelnumo, jautrumo įsikūnijimas), slaug.Gintarė Bačianskaitė (nuostabaus humoro jausmo savininkė, kiekvienam vaikui surandanti tinkamą žodį, kuris procedūrą paverčia pačiu maloniausiu ir laukiamiausiu dalyku). Tad, iš šio kabineto išeidavome su dar viena neišrašyta geros nuotaikos procedūra, AČIŪ Jums. Nuoširdžiai dėkojame masažistei Živilei - puiki specialistė, kineziterapeutei Jolitai Sabaliauskienei už įvairias, įdomias mankštas. Visam kolekyvui linkime stiprios sveikatos, kantrybės ir kuo daugiau šypsenų.
Abromiškių reabilitacijos ligoninė

Atsakome "Kaunnas": Išvykimo dieną priklauso pacientui pusryčiai, tačiau, jei išvyksite vėlesniu metu, galite informuoti valgyklą ir nusipirkti maitinimą (pietus, vakarienę...) papildomai arba užkąsti arbatinėje.

Olga
Здравствуйте, Андрей, Наш реабилитационный центр разделяется на 2 сектора взрослый и детский. Места свободные есть. С Вами свяжется наш менеджер и предоставит всю содержательную информацию о нашем центре и о проводимой реабилитации. С уважением, Ольга Ерешюнене Тел. +370 683 58803
Андрей
Санкт-Петербург
Здравствуйте Хотел бы посетить Ваш санаторий с мамой во второй половине августа или в сентябре (точно еще не определились). Хотелось бы узнать: 1. есть ли у Вас свободные места; 2. сколько стоит стандартный 2-местный номер с лечением в расчете на 1 человека
Anonimas
Kaunas
Apie proceduras snekant tai man viskas patiko. Laikai suderinti gerai, taciau man nepatinka stai kas: valgykloje porcijos per mazos ir nuo ju visiskai nepavalgai. Toliau sekantis dalykas: man visiskai nepatiko tai, jog vasaros metu reikia gulti i lova 22 valanda vakaro. I namelius reikia eiti 21h ir miegot 22h. Manau, kad geriau butu, jog leistu ilgiau lauke pabuti, nes vasara dienos ilgesnes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*