Atsiliepimai

Spalio mėnesį gydžiausi Abromiškių reabilitacinėje ligoninėje, neurologiniame skyriuje. Nuoširdžiai dėkingas visiems prisidėjusiems prie mano gydymo (gydytojai N. Dumbrovienei, kinezeterapeutams Tomui ir Sigitai, ergoterapeutams Ingai ir Ernestai, masažistei Indrei, slaugytojoms Petrikienei, Kursevičienei bei Lankuvienei). Ypač dėkingas Sigitai Lunskytei, kuri greitai pastebi pacientų poreikius bei galimybes ir atitinkamai dirba. Ačiū visiems!

Romualdas

Ne tik nuo savęs, bet ir kitų pacientų vardu , noriu padėkoti gyd. neurologei L. Mizarienei už informatyvią ligos gydymo eigą. Didelis nuoširdus A Č I Ū !  A . M.

Algis M.

Mama Emilija gydėsi po klubo operacijos ir prašė padėkoti už nuoširdų rūpestį, atidumą bei gydymą gyd. Laurai Vaišvilienei, med. seserims Astai Raižienei ir Laurai Leonavičienei bei dietologei Živilei Pavlovienei. Mama jaučiasi puikiai. Ačiū!

Violeta

Nuoširdžiai dėkojame fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui neurologui Mindaugui Šocui už atsakingumą, begalinį rūpestį ir nuoširdų bendravimą. Stasys ir Rita Džiugeliai Rokiškis

Stasys

 

Palikti atsiliepimą
Jūsų parašytas atsiliepimas taps matomas per vieną darbo dieną.