Atsiliepimai

Ne tik nuo savęs, bet ir kitų pacientų vardu, noriu padėkoti gyd. neurologei L. Mizarienei už informatyvią ligos gydymo eigą. Didelis nuoširdus A Č I Ū !  A . M.

Algis M.

Ne vienus metus teko laimė mano sūnui Nerijui Čižauskui gydytis jūsų ligoninės akių skyriuje. Tik čia buvo sustabdytas įgimtos trumparegystės progresavimas. Sūnus sustiprėjo fiziškai ir psichologiškai. Nerijus ir jo tėvai labai dėkingi už rūpestį, gydymą, mokymą, supratimą ir visapusišką pagalbą sanatorijos gydytojams Aušrai Vaitkevičienei, Jūračiui Žukauskui. Taip pat vyriausiai slaugytojai Danguolei Micavičienei, masažuotojai Živilei Mulevičienei, psichologei Laurai Narbutei, Kristinai Jasnauskienei (akių pratimai). Visiems mokytojams, ypač matematikos ir lietuvių, auklėtojui ir visam, visam personalui. Ačiū, kad jūs esate.

Diana Čižauskienė

Nuoširdžiai dėkojame fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojui neurologui Mindaugui Šocui už atsakingumą, begalinį rūpestį ir nuoširdų bendravimą. Stasys ir Rita Džiugeliai, Rokiškis

Stasys

Mama Emilija gydėsi po klubo operacijos ir prašė padėkoti už nuoširdų rūpestį, atidumą bei gydymą gyd. Laurai Vaišvylienei, med. seserims Astai Raižienei ir Laurai Leonavičienei bei dietologei Živilei Pavlovienei. Mama jaučiasi puikiai. Ačiū!

Violeta

Spalio mėnesį gydžiausi Abromiškių reabilitacijos ligoninės neurologiniame skyriuje. Nuoširdžiai dėkoju gydytojui Mindaugui Šocui už rūpestingumą, profesionalumą, nuoširdų bendravimą, ergoterepeutei Ingai, masažistei Virginijai, kineziterapeutui Igoriui ir visiems prisidėjusiems prie mano gydymo. Ačiū visiems.
Pagarbiai O. Gerviene, 2021m.

Ona Gervienė

Nuoširdų ačiū tariu šios ligoninės visiems darbuotojams už nuoširdumą, gerumą, šiltą šypseną, malonų bendravimą ir atstatytą kiek įmanomą sveikatą. Danutei, Rokui, Jokūbui, Sandrai, ačiū Jums ką suteikėt man. Aišku ir gyd. L. VAIŠVYLIENEI ačiū labai. Visų Jūsų dėka išvažiuoju su žymiai pagerėjusia sveikata.

Zita Snabaitienė

 

Palikti atsiliepimą
Jūsų parašytas atsiliepimas taps matomas per vieną darbo dieną.