Kainynas

PASLAUGŲ KAINYNAS

PACIENTAMS, atvykusiems į reabilitaciją su teritorinių ligonių kasų pažymomis, visą reabilitacijos laikotarpį priklauso NEMOKAMAS apgyvendinimas standartiniuose kambariuose, dietinis maitinimas (tris kartus per dieną), gydymas vaistais, reikalingi pagal sveikatos būklę tyrimai ir gydytojų konsultacijos, veiksmingiausios reabilitacijos procedūros. Už paslaugas, viršijančias ligonių kasų apmokamo krepšelio apimtį, papildomus tyrimus ir konsultacijas (esat pageidavimui) moka pacientas pagal įstaigoje patvirtintą kainyną.

Medicininės reabilitacijos ir sanatorinio gydymo paslaugos, kurias apmoka teritorinės ligonių kasos

Ligoninė pasilieka teisę keisti kainas be išankstinio įspėjimo.

 

Avansinis mokestis: tvarka ir grąžinimas

Pacientams, atvykstantiems gauti mokamų reabilitacijos paslaugų, būtina atlikti avansinį mokėjimą (2017-11-10 VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninės direktoriaus įsakymas Nr. V-76 „Mokamų gydymo procedūrų, tyrimų, konsultacijų ir kitų paslaugų teikimo tvarka“ 5.2. punktas: „Norint Ligoninėje rezervuoti mokamas paslaugas kartu su apgyvendinimu, per 2 darbo dienas nuo užklausos pateikimo ir preliminarios datos suderinimo į Ligoninės sąskaitą (rekvizitai apmokėti nurodyti tinklalapyje www.abromiskes.lt) pervedamas 50,00 € avansas. Avanso dydis nepriklauso nuo rezervuojamų lovadienių skaičiaus.“)

„5.4. Klientui atsisakant rezervuotų paslaugų ir apie atsisakymą informuojant likus mažiau kaip 5 kalendorinėms dienoms iki numatytos atvykimo datos, Klientui pasiūloma koreguoti atvykimo datą, jam nesutikus, avanso mokestis nėra grąžinamas.

5.5. Klientui atsisakant rezervuotų paslaugų ir apie atsisakymą informuojant likus daugiau kaip 5 kalendorinėms dienoms iki numatytos atvykimo datos, Klientui pasiūloma koreguoti atvykimo datą, jam nesutikus, Ligoninei pervesta avanso suma grąžinama per 10 darbo dienų nuo rezervacijos atšaukimo į Kliento sąskaitą.

5.6. Susirgus ir pateikus tai patvirtinančius dokumentus, Klientui grąžinamas visas sumokėtas avansas.

5.7. Jei Klientas neinformuoja ir neatvyksta numatytu rezervacijos laiku, avansas nėra grąžinamas.

5.8. Rezervacijos laikas gali būti koreguojamas tik vieną kartą.“

ištrauka iš vidaus tvarkos taisyklių

 

VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninė rekvizitai

Sanatorijos g. 72, Abromiškių k., Elektrėnų sav., LT-26130

Tel. +370 528 58360

El. paštas [email protected]

Įmonės kodas 181370656
PVM mokėtojo kodas LT813706515

A.s. LT23 7300 0100 7597 9257
„Swedbank“
Banko kodas 73000