Siuntimo tvarka

Dėl pastaruoju metu besikeičiančios situacijos sekite skelbiamas Naujienas.

REABILITACIJOS SKYRIMO TVARKA

Informuojame, kad privalomuoju sveikatos draudimu apdraustiems gyventojams, atsižvelgiant į jų sveikatos būklę, medicininę reabilitaciją ar sanatorinį gydymą skiria gydantysis gydytojas, remdamasis gydytojo reabilitologo rekomendacijomis, iš karto po gydymo stacionarinėje ASPĮ, arba antrasis reabilitacijos etapas rekomenduojamas vėliau.

Į reabilitaciją dėl tos pačios ligos apdraustieji siunčiami tik vieną kartą per vienerius kalendorinius metus.

Pakartotinė ir palaikomoji reabilitacija skiriama gydančio gydytojo, besivadovaujančio gydytojo reabilitologo rekomendacijomis, be pirmojo reabilitacijos etapo.

Ambulatorinės reabilitacijos procedūros nemokamos (apmoka TLK). Pageidaujantieji rezervuoti nakvynės ir / ar maitinimo paslaugas sumoka patys kainyne nustatytomis kainomis.

Planuojant atvykti į reabilitaciją prašome registruotis ir rezervuoti vietą iš anksto telefonu (žr. Registracija, informacija, kontaktai). Pasikeitus numatytai atvykimo datai, prašome informuoti ir pakoreguoti rezervaciją.

Registruojami darbo dienomis 8.00–14.00 val. Apsigyventi kambaryje galima po pietų (esant galimybei, ir anksčiau, jei sutvarkytas pacientui išvykus).

Apie kitokį planuojamą atvykimo laiką (pvz., savaitgalį, naktį ar pan.), esant reikalui, reikia informuoti personalą – registracijos / rezervacijos metu arba atsiradus nenumatytoms aplinkybėms.

Atvykusiems iš anksto, pvz., neįsigaliojus ligonių kasų patvirtintai pažymai, taikomas papildomos nakvynės mokestis. Reabilitacijos lovadieniai skaičiuojami nuo pažymos galiojimo dienos.

Išvykimo dieną kambarį prašome palikti iki 12.00 val.

Atvykstantieji visuomeniniu transportu iki Elektrėnų miesto reabilitacijos ligoninę gali pasiekti autobusu arba taksi.

 

Daugiau informacijos VLK interneto svetainės (vlk.lt) skyrelyje „Medicininė reabilitacija“ ir Medicininės reabilitacijos paslaugų įstatyme ( 2008 01 17, Nr. V-50).