Apgyvendinimas

Abromiškių reabilitacijos ligoninės vaikų reabilitacijos skyrius yra prie Elektrėnų marių šalia miško, ramioje vietoje.

Atvykstantiems į stacionarinę reabilitaciją už procedūras, pragyvenimą standartiniame kambaryje ir maitinimą, gydytojo priežiūrą bei vaistus apmoka ligonių kasos*.

Atvykstantys ambulatorinei reabilitacijai ir pageidaujantys pasinaudoti nakvynės ir/ar maitinimo paslaugomis turi jas rezervuoti iš anksto, už jas susimoka kainyne nustatytomis kainomis.

Registracija ir rezervacija vyksta iš anksto ir derinama telefonu. Apie pageidaujamą kitokį atvykimo ar išvykimo laiką (pvz., savaitgalį, nakties metu ar pan.) prašome informuoti iš anksto. Pasikeitus numatytai atvykimo datai, prašome informuoti ir koreguoti rezervacijos laiką  iš anksto nurodytais telefonais skiltyje KONTAKTAI.

Atvykę gydytis pacientai registruojami darbo dienomis 7.30–15.30 val., priimami iš anksto telefonu suderintu laiku. Apsigyventi kambaryje galima po pietų (esant galimybei, ir anksčiau, jei paruoštas po paciento išvykimo). Išvykimo dieną kambarį prašome palikti iki 12.00 val.

Visais klausimais informacijos teiraukitės mūsų nemokamos linijos telefonu 8 800 00656.

Ligoninėje veikia belaidis nemokamas interneto ryšys Wi-Fi.

Vaikai į Abromiškių reabilitacijos ligoninės Vaikų reabilitacijos skyrių priimami iki 18-os metų amžiaus iš visos Lietuvos ir užsienio.

Į Vaikų reabilitacijos skyrių priimamas lydintis ir slaugantis vaiką iki 8-erių metų šeimos narys nemokamai. Su vyresniu vaiku nemokamai gali atvykti slaugantis asmuo, jei vaikui reikalinga gydytojo nustatyta individuali priežiūra dėl ligos sunkumo, adaptacijos arba elgesio problemų. Jei gydymas kompensuojamas teritorinių ligonių kasų, tai minėtiems slaugantiems asmenims apmokamos nakvynės ir dalinai maitinimo paslaugos.

Norintieji kartu su vaiku atvykti ir kiti šeimos nariai bei artimieji gali susimokėti už apgyvendinimą ir maitinimą.

  

Mūsų galerija