Projekto naujienos

Vykdant projektą „Reabilitacijos paslaugų gerinimas vaikams, sergantiems sunkiomis neurologinėmis ligomis, pasienio regione“ ir toliau sėkmingai tęsiame projekte numatytą veiklą.
Vaikų skyriaus pacientai džiaugiasi įsigytu moderniu bėgtakiu, kuris jau yra naudojamas mažųjų pacientų kineziterapijos užsiėmimuose. Kineziterapijos užsiėmimai ant bėgtakio yra labai veiksmingi vaikams su neurologiniais pažeidimais, funkciniam mobilumui, pajėgumui, stambiosios motorikos funkcijoms ir pusiausvyrai lavinti. Bėgtakio pagalba kiekvienam pacientui pagal jo funkcines galimybes programinės įrangos pagalba yra nustatoma ir sudaroma individuali užsiėmimo programa, kas leidžia efektyviai spartinti ėjimo įgūdžius, mažinti pagalbos einant apimtis.
Efektyvesniems kineziterapijos užsiėmimas ant bėgtakio, taip pat jau naudojame projekto metu įsigytą mobilų keltuvą. Šis mobilus keltuvas skirtas neįgalių vaikų, kurių yra sutrikusi koordinacija ir pusiausvyra, ėjimo treniruotėms. Taip pat keltuvas naudojamas nemobilių mažųjų pacientų perkėlimui kineziterapijos procedūrų metu nuo kineziterapijos gulto į neįgaliojo vežimėlį, iš neįgaliojo vežimėlio į kineziterapijos gultą, nuo neįgaliojo vežimėlio ant kėdės ir atvirkščiai.
Pasveikime kartu!

vaik-bėgtakis1

Šį projektą finansuoja Europos Sąjunga
Šį straipsnį iš dalies finansavo Europos Sąjunga. Už jo turinį atsako tik VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninė ir jokiomis aplinkybėmis negali būti laikoma, kad straipsnis atspindi Europos Sąjungos poziciją.

Parengė projekto vadovė Olga Jerešiūnienė