Be TLK siuntimo

Atvykti reabilitacijai į Abromiškių reabilitacijos ligoninę galima su gydytojo nukreipimu (apmoka ligonių kasos pagal nustatytų ligų sąrašą) arba be jo, jei pacientas už paslaugas apmoka pats.

Rezervacija patvirtinama gavus avansinį apmokėjimą. Informacija apie avanso mokėjimo tvarką nurodyta skyriuje Kainos.

Pageidaujantys atlikti tyrimus diagnostikos skyriuje apmoka savo lėšomis, pagal nustatytą kainyną. Daugiau informacijos meniu skiltyje KAINOS, arba registracijos telefonais, nurodytais kontaktuose.

Jūsų patogumui reabilitacijai ir tyrimams prašome rezervuoti laiką iš anksto nurodytais telefonais meniu skiltyje KONTAKTAI.

Planuojant atvykti reabilitaciniam gydymui prašom registruotis ir rezervuoti vietą iš anksto telefonu (žr. Registracija, informacija, kontaktai). Pasikeitus numatytai atvykimo datai – prašom informuoti ir pakoreguoti rezervaciją.

Atvykę gydymui pacientai priimami darbo laiku. Registruojami, užpildomi dokumentai darbo dienomis 8:00 – 16:00 val. Atvykstantiems mokamom paslaugom prašome turėti Jūsų gydytojo pažymą apie sveikatos būklę, nustatytas ligas, vartojamus vaistus. Apsigyventi kambaryje galima po pietų (esant galimybei ir anksčiau, jei jau sutvarkytas pacientui išvykus).

Išvykimo dieną kambarį prašom palikti 12:00 val.

Atvykstant reabilitacijai atsivežkite:

  • asmens dokumentą (kuriame būtų nuotrauka ir asmens kodas);
  • asmeninius daiktus ir rūbus mankštai, šlepetes, maudymosi reikmenis (į baseiną), asmens higienos reikmenis;
  • patogius šiltus drabužius pasivaikščiojimui lauke.